VAGON VAGON UMUT TAŞIYORUZ

bilgi@umutvagonu.org

BİZ KİMİZ?

KALBİMİZ İYİLİK İÇİN ATIYOR

Biz dünya ile barışık,yaşamı seven ,mutlulukların kıymetini bilen,hayatın bize sunduğu güzeklikleri bir mucize gibi görüp bu mucizeyi paylaşıp çoğaltmaya uğraşan , yüreğiyle çalışan gönüllüleriz.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın sahip oldukları ve olabilecekleri tüm potansiyellerini açığa çıkartabilmeleri ve fırsat eşitliliği için her türlü imkanı zorlamanın yanında ; özgüvenli , kendinden emin, dürüst, ileri görüşlü ve gelecek adına sorumluluk sahibi verimli bireyler yetiştirme gayretindeyiz.

Biz birlikte yaşadığımız ve bizden bağımsız yaşam hakkı olan canlıların da yaşaması derdindeyiz.

Biz hiç bir sınıflandırma ve ayrımcılığa gitmeden herkesin özgürce var olabilmesi ve de hiçbir siyasi, idari ve ideolojik düşüncelere bağlı kalmadan faaliyetlerini tamamen şeffalık içerisinde gerçekleştirme düşüncesinde olanlarız.

Biz her canlının temel ihtiyaçlarının yaşanılabilir bir boyutta karşılanması için mücadele edenlerdeniz.

Biz elimizdekini paylaşmayı, böylece kısır olmayan bir döngüye giderek ; kaynak istafını en aza indirerek , dünya geleceği adına tasarruflu olup birçok alanda geri dönüşümü hedefleyenlerdeniz.Bu uğurda aslında toplumda ki her bireyin dünyaya karşı sorumluluğunu arttırıp küresel bir bilinçlendirme ve farkındalık çalışması yapmaktayız.

2019
Kasım ayında Manisa merkezli kurulan Umut Vagonu basta eğitim odaklı çalışmalar için kurulsa da pandemi süreci ile birlikte eksik görülen her alanda varlığını hissettirmeye çalışan bir platformdur.
2020
Pellentesque mollis eros quis massa interdum porta et vel nisi. Duis vel viverra quam. Etiam molestie odio lacus, vulputate feugiat tortor condimentum eu.

Etiam hendrerit maximus urna a lobortis. Etiam commodo metus volutpat, tempor diam sit amet, suscipit eros. Morbi laoreet sodales turpis, sit amet fermentum orci ultrices non.